GTA Polish Mods
Zobacz temat
 Drukuj temat
JAWA Typ 20 c.d.
tomczi1811
Hmm, myśle że każdy wie jak wyglądała moja słynna jawka podczas ostatniego upu który był w kwietniu, więc nie ma sensu dodawać tutaj całej jego historii. Daje więc tylko najnowszy screen z dzisiaj:
gtabigday.comxa.com/gta4modscreens/progres%2014%2011%2012.jpg
Podziwiajcie Uśmiech
 
http://gtabigday.comxa.com/
Conrado967
Piękna Uśmiech Jeden z najładniejszych modeli jakie widziałem! Ile jeszcze masz do zrobienia? Może daj procent jej ukończenia.
 
http://gtapolishmods.cba.pl
tomczi1811
Można powiedzieć że 90% samego modelu zostało ukończone. Muszę zrobić tylko lusterko, oraz zoptymalizować model, czyli przemappować textury, tak aby zabierały mniej miejsca, oraz poucinać troche zbędnych/niewidzialnych poly. Noi oczywiście konwert Uśmiech Jawka z założenia miała być multiplatformowa więc możecie się jej spodziewać w SA, IV i VC.
 
http://gtabigday.comxa.com/
tomczi1811
PPP
Mała porcja screenów:
gtabigday.comxa.com/misc/jawkascreens/jawkavc1.jpg
gtabigday.comxa.com/misc/jawkascreens/jawkavc2.jpg
gtabigday.comxa.com/misc/jawkascreens/jawkavc3.jpg
gtabigday.comxa.com/misc/jawkascreens/jawkavc4.jpg
gtabigday.comxa.com/misc/jawkascreens/jawkavc5.jpg
gtabigday.comxa.com/misc/jawkascreens/jawkavc6.jpg

Jestem świadom błędów (nogi w silniku, nietrzymanie manetek) ale niestety są one nie do zniwelowania, kwestia animacji ;/
Kolejną sprawą jest to że niestety nie będzie 2 wersji tablic, i pojawiających się, bądź znikających napisów z tego powodu że obiekty extr stoją w pionie w każdej sytuacji, więc gdy motor sie pochyla tablica i napis stoją w miejscu, przenikając karoserie jawki. Oczywiście w gta 4 nie będzie tego typu problemów i jawka będzie miała losowe tablice bo tu r* przewidział możliwość nadania motorowi extry. Pozdrawiam.

Aha, od razu mówie że tablica z prlu została dlatego jej model był lepszy od tej nowoczesnej i bardziej pasował, a dumny napis "Jawka" mimo że na pch zjechany xD będzie na stale bo bez niego byłoby to wszystko jakieś takie łyse Język
 
http://gtabigday.comxa.com/
Conrado967
Model jest piękny, ale może dałbyś inną teksture refleksu? Podeśle Ci taka jedną na PW, może będzie pasować do Jawuchy. Co do animacji za co podmieniłeś? Za Faggio? No chyba, że umiesz edytować animacje to nie będzie różnicy. Szkoda, że z extra nie wypaliło. Jeszcze raz powtórzę, że model jest na prawdę ładny i jak dla mnie napis "Jawka" dodaje takiego charakterku trochę i inwencji autora do modelu.
 
http://gtapolishmods.cba.pl
tomczi1811
Dzięki Konrad za dobre słowa Uśmiech
Twoja tekstura jest całkiem niezła, taka subtelna, dużo delikatniejsza od tej mojej, model nie błyszczy się już jak psu jajca Język Co do własnych inwencji to nie ograniczają się one tylko do napisu, również numery z rejestracji nie są wzięte znikąd Uśmiech Blache z takimi numerami miałem na moim chińczyku którego tu na forum kiedyś pokazałem. Model jest podmieniony za faggio, a animacja niestety taka zostanie bowiem edytowanie pliku .ifp nie ma sensu, poza tym jest on współdzielony z pizzaboyem.
 
http://gtabigday.comxa.com/
bajos
To mógłbyś w sumie przerobić Jawkę na wersje pizza boy dodać jakiś bagażnik i logo pizzerii,a problem animacji był by rozwiązany.
img.userbarz.com/82/16359.png
img.userbarz.com/4/600.png
img.userbarz.com/166/33066.png
img.userbarz.com/51/10193.jpg
 
Conrado967
Fajny pomysł Bajosa, ale można też podmienić animacje z Sancheza, albo podmienić Jawkę na Sancheza, bo on miał bak pomiędzy nogami, a nie tak jak Faggio nic.

Ciesze sie, że spodobała się moja (no nie do końca moja, ale myślę, że nie będziesz miał w związku nią problemów).
 
http://gtapolishmods.cba.pl
tomczi1811
W planach mam mocno tuningowaną wersje jawki w miejsce pizzaboya, w niej między innymi tłumik spawak, owiewka na kierownicy, lampa LEDowa z tyłu. Jak chcecie mieć mnie więcej jej obraz to pooglądajcie sobie na necie fotki tuningowanych simsonów Uśmiech
Co do animacji- nie będę tego ruszał, dodam że próbowałem z marnym skutkiem. W pliku bikev.ifp który zawiera animacje skutera jest z 20 albo więcej animacji które odpowiadają za każdy możliwy ruch wykonany będąc na motorze, każda ma po kilkanaście klatek które by trzeba było ręcznie poprawiać. Co więcej nie chce mi sie to jakoś zapisywać w MAXie 2010, więc dałem sobie z tym spokój...
 
http://gtabigday.comxa.com/
Conrado967
Nie specjalnie podejdzie mi wersja tuningowa, ale już się nie mogę doczekać zwykłej wersji.
 
http://gtapolishmods.cba.pl
bajos
Ja tez mam zastrzeżenia co do tuningu starych motocykli/motorowerów (ogólnie).Złość
img.userbarz.com/82/16359.png
img.userbarz.com/4/600.png
img.userbarz.com/166/33066.png
img.userbarz.com/51/10193.jpg
 
tomczi1811
Wiadomo że tuningowanie starych motocykli w rzeczywistości jest kontrowersyjne i nie każdemu sie to podoba, chociaż ja nic do tego nie mam. Oczywiście jeśli taki runing nie sprowadza sie do pocięcia ramy i oddania na złom. :-) Co innego jeśli tyczy sie to tylko modeli, wtedy żadnemu zabytkowi nie dzieje sie krzywda :-)
 
http://gtabigday.comxa.com/
RedHunterPL
Wiem że już dawno pisaliście ale dopiero dzisiaj się rejestrowałem a pobieram od was długo to chciałem coś do tej jawki powiedzieć - jeżeli chodzi o VC to xtra ale w Iv podczas jazdy model wchodzi w ziemię :/
pozdrawiam
 
Przejdź do forum: