GTA Polish Mods
Najbardziej innowacyjny mod do GTA V
Są różne modyfikacje do GTA. Mniejsze, dające dobrą zabawę na kilka-kilkanaście godzin, są też większe total conversions zmieniające diametralnie grę, ale takiego modu jak ten, najprawdopodobniej jeszcze nie uświadczyliśmy.
Znany nam darewnoo, któremu zawdzięczamy serie Polonezów Plus do GTA IV znów odrobił kawał dobrej roboty z dodatkową współpracą Mazura1133 oraz Lazlow555.Modyfikacja będąca w rzeczy samej Add-On'em, dodaje do gry Daewoo-FSO Polonez Cargo Plus Ambulans, który jednak jest jedynie bazą do pozostałych wersji nadwoziowych, których jest aż 7 (hatchback, sedan, pick-up, kombi, coupe, cabrio, van), a więc mamy do dyspozycji Caro, Atu, Trucka czy też Cargo, ale dostępne są również wersje prototypowe (np. Kombi w wersji "studyjnej") czy nieistniejące w rzeczywistości wersje coupe lub cabrio. Mało tego! Możemy dowolnie modyfikować wybraną wersje nadwoziową i przykładowo Poloneza Kombi Plus "zminusować" wymieniając zderzaki, tylną klape itd. Takich części, które możemy zmienić mamy aż 225 (zderzaki, dokładki orciari oraz inne bodykity, maski, wloty powietrza, atrapy, wnętrza, silniki i wiele więcej), a jeszcze do tego 21 typów felg (aluminiowych i kołpaków) jakie można było spotkać na fabrycznych Polonezach (OZ, Rial, itp). Warto też wspomnieć o 25 okleinach w jakości 4k, a także o działających polskich rejestracjach.
Modele aut są w świetnej jakości, zarówno szczegółowości modelu jak i tekstur. Nie łatwo dopatrzeć się jakichś uchybień. Modyfikacja bazuje na Polonezach Plus wymodelowanych przez lazlow555, poprawionych przez darewnoo, "minusowe" elementy nadwozia, silnik Rover, wnętrze, pakiet Orciari oraz 6 alufelg wykonał Mazur1133, którego zaś Polonezy bazowały na modelach Caro i Atu Marfa. Nad całością przedsięwzięcia czuwał darewnoo, który dokonał konwersji, zaprogramował to wszystko by w GTA wyglądało jak należy, a także zadbał m.in o każdy szczegół jak np. odpowiednia paleta kolorów czy dobrej jakości tekstury.Można mieć różne zdanie o modyfikacjach, można też nie lubić akurat Polonezów, niektórzy mogą się czepiać gorszych szczegółów w powyższych modelach aut, ale należy docenić 4 miesiące pracy jakie poświęcili wspomniani autorzy modyfikacji. Pogratulować zawzięcia i pieczołowitości wykonania, bo bez nich nie byłoby tak potężnego modu.Otwórz w nowej karcie aby powiększyć.


Pod tym linkiem znajduje się oficjalna prezentacja modyfikacji

Niesamowite prawda? Ciężko będzie przebić darewnoo z tą modyfikacją.

Zapraszam do pobrania i życzę świetnej zabawy!
Komentarze
#1 | darewnoo dnia styczeń 03 2017 15:31:44
To ja tylko dodam od siebie, że wymagana jest oryginalna kopia gry i oryginalny dodatek DLC Lowriders. W przeciwnym razie, grę będzie wywalać. Niestety, Rockstar pewne funkcje pojazdów (jak np. zmienne drzwi) dodawał dopiero w kolejnych aktualizacjach i dlatego wymagany jest oryginał gry - a przynajmniej wersja 678.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?