GTA Polish Mods
TakeTwo wycofuje się z blokowania modów!
Take-Two Interactive zmienia zdanie co do modyfikacji GTA V. Po rozmowach z Rockar Games zostało wydane oświadczenie w którym możemy się dowiedzieć na co pozwala T2 w kwestii modyfikowania GTA.Rockstar Games wierzy w rozsądną kreatywność fanów i chce, aby twórcy pokazywali swoją pasję do naszych gier. Po rozmowach z Take-Two uzgodniliśmy, że nie będą podejmowane żadne działania prawne przeciwko projektom osób postronnych dotyczących PC-towych wydań gier Rockstara, które są przeznaczone dla singleplayera, niekomercyjne i respektują prawa własności intelektualnej.
~Rockstar Games

Tym samym OpenIV znów będzie aktualizowany, a także wyłaniają się prawdziwe intencje firmy z Nowego Jorku. Chodziło oczywiście o blokowanie modów do multiplayera i uniemożliwienie oszukiwania w tym trybie rozgrywki. Dlatego OpenIV dostał nową łatkę, ważącą ~20MB, która blokuje możliwości ingerencji w multiplayer.
To świetna wiadomość nie tylko dla graczy, ale i samego studia i całej serii. Od czasu ogłoszenia blokady OpenIV seria GTA zbierała negatywne opinie i oceny na wszystkich znaczących serwisach o grach. Np na Steamie ostatnio gra zebrała "przytłaczająco negatywne" opinie.


Źródło: Rockstar Games.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?