GTA Polish Mods
Lanos po polsku
Wszyscy znamy to koreańskie auto, ale czy poznaliście już polskiego Lanosa od darewnoo?

Oczywiście mowa o kolejnym modzie do GTA V spod rąk autorów, wydanego rok temu Add-On'u Poloneza, który miał w sobie 7 innych nadwozi za sprawą 255 unikalnych części, które mogliśmy dowolnie ustawiać.

Ale dla darewnoo to wciąż było zbyt mało :)...

Nowy Add-On Lanosa to m.in: 5 wersji nadwozi 3d, 5d, sedan, pickup i kabriolet, 4 marki pod którymi był produkowany Lanos w tym FSO, Zaz czy Chevrolet, aż 336 (a w sumie ponad 700) dodatkowych/tuningowych elementów, 28 oklein, 30 felg, dopracowane zniszczenia lamp, świateł, lusterek, obrysówek, a także samej karoserii, otwory po amunicji odpowiednie dla danej powierzchni i wiele wiele innych smaczków, usprawnień, losowych elementów.
Auta można skonfigurować w wersje polskich służb mundurowych takich jak Policja (w kilku wersjach), Żandarmeria Wojskowa czy Straż, także ta miejska.

Wszystkie detale, które składają się na ten mod dają naprawdę rewelacyjny efekt. Widać ogrom czasu i pracy jaki został poświęcony dla tej modyfikacji. Łączy czas prac wyniósł 148 dni. Modyfikacja nie uchroniła się od bugów takich jak brak działających świateł stop (za wyjątkiem trzeciego stopu) lub błędów modeli niskiej jakości widzianych z odległości, ale autor zapowiedział aktualizacje.

Sądzę, że powinniśmy być dumni, że takie modyfikacje powstają za sprawą naszego rodaka darewnoo, który zaangażował swojego stałego współpracownika z Ukrainy Lazlow555, a także Conrado967, Dawids i MlodyPancerny.

Modyfikacja jest dostępna do pobrania w naszym downloadzie.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?