GTA Polish Mods
To już rok!
Równe 24 miesiące temu, 7 kwietnia 2012 roku wystartowała obecna wersja GTA Polish Mods nazywana 2.0. Jestem na prawdę dumny i szczęśliwy, że nasz portal przekroczył już rok istnienia i mam nadzieje, że będzie Was tak samo jak nas- administratorów cieszył jeszcze przez długi czas. Przez ten rok trochę się zmieniło. Głównie jeśli chodzi o zawartość strony. Jedni odchodzili, kolejni przychodzili, ale najważniejsze to, że wciąż nas przybywa.

Z tej okazji przekażę wam garść statystyk naszego portalu.

 • Przez ten rok uzbieraliśmy 100 użytkowników. Setny jest kubalololo.

 • W Download'zie mamy już ponad 100 pozycji do pobrania.

 • Na forum zostało napisane 1515 postów.

 • Zostało napisane 48 newsów.

 • Najpopularniejszą pozycją z pojazdów do GTA:


  • IV jest 1968 Polski Fiat 125p z wynikiem 314 pobrań.

  • San Andreas jest Policja polska z wynikiem 1011 pobrań.

  • Vice City jest FSC STAR 200 z wynikiem 605 pobrań.

  • III jest Autosan H9-21 z wynikiem 208 pobrań.

 • W Marcu odwiedziło nas ponad 8500 internautów.


GTA Polish Mods jak wszystkie inne portale nie wzięło się znikąd. Przedstawię wam pokrótce od czego to tak naprawdę się zaczęło...
Około 2007 roku została założona strona o zacnej nazwie gtamafiamods.ubf.pl przez niejakiego Radosława. Mniej-więcej rok później strona została ponownie założona na hostingu yoyo.pl (wówczas prędkość ich serwerów nie wołała o pomstę) i strona istniała pod adresem gtamafiasite.yoyo.pl. Tutaj na szerszą skalę razem z Maurycym obmyśliliśmy plan tworzenia Polish Mod do GTA. Powstawał Fiat 126p Cabrio Murycego i stronę na początku w miarę dobrze się rozwijała. Później rozwój się zatrzymał i niestety coraz bardziej podupadała. Postanowiłem więc ponownie zmienić adres i pod koniec 2009 roku powstał twór gtapolishmod.vgh.pl. Za tym poszło kilka zmian. Skupiliśmy się głównie na serii GTA i modach dodających polskie akcenty do ów gry. Z tej strony wywodzi się m.in Romet Ogar 205, którego autorem jest Maurycy. Główna modyfikacja jednak nie ruszała z miejsca, brakowało organizacji i porządnej ekipy. Dlatego razem z Maurycym postanowiliśmy ponownie postawić naszą stronę na nowo. Już na serwerze cba.pl, w lipcu 2010 roku zaistniało GTA Polish Mods w wersji 1.0. Wtedy jeszcze z ciemną kolorystyką strony, odbudowaliśmy forum i download. Bytowanie portalu zakłóciła awaria backupu przy próbie zmian z 31 Marca 2012 roku. Tak później przez tydzień została odbudowana obecna wersja strony, aż 7.04.2012 nastąpiło otwarcie GTA Polish Mods 2.0.


W imieniu moim jak i Maurycego, dziękuję za spędzony z nami czas i jednocześnie proszę o dalsze wsparcie dla nas. Jak to uczynić? Rejestrujcie się, zakładajcie nowe tematy, pisząc posty, podsyłając info o ciekawostkach ze świata GTA lub sami je opisując.
Pamiętajcie, że to WY- użytkownicy tworzycie nasz portal!
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?