GTA Polish Mods
Wyciekły logi błędów GTA V na PC


Niedawno wyciekł dziennik błędów, który zawiera 150 stron opisujących jak GTA V sprawuje się na komputerach osobistych. Testy były prowadzone od kwietnia 2009 do sierpnia 2013 roku, a te które dotyczą GTA V pochodzą z początków czerwca 2012r.

Dokument zawiera ponad: 170 błędów, które wynikły podczas tworzenia GTA V na PC, liczne notatki o wsparciu DX11, ustawienia pogody, wzmiankę o przełączniku "lastgen" i błędach związanych z testami na 64-bitowych systemach.

Dziennik zawiera daty każdego buildu i terminów wewnętrznych Rockstara, które poprzedzały publiczne pokazy GTA V. Można odnaleźć tam również adnotacje od programistów Rockstara (np. Robert Schmitz'a lub Kenneth Ross).

Plik wyciekł 23 września 2013 i krążył w tajemnicy po forach związanych z tematyką GTA. Dopiero neidawno został umieszczony na publicznym dysku Google, który niestety już wygasł, ale udało się zachować kilka screenów przedstawiających m.in: 64- i 32- bitowe wersje gry, odniesienia do DirectX11, efektu dymu.


Wzmianka o dymie z efektem bloomu.


Notatki deweloperów Rockstar.


Adnotacje do niepoprawnego działania 64-bitowej wersji...


... i 32-bitowej.


Odniesienia do przełącznika "lastgen".


Notatki.

Wiemy już na pewno, że V trafi na PC, ale kiedy? Są plotki, iż może to być już w marcu 2014 roku. 13 stycznia tego roku brazylijski, detaliczny sprzedawca gier w postaci cyfrowej- Thiago Diniz, twierdzi, że nie widzi przeszkód aby GTA V zostało wydane na PC już 12 marca 2014. Thiago dodaje, ze na PC trafi wersja z poprawkami, które już zostały dodane na konsolach.
Kolejnym potwierdzeniem tej informacji jest to, że reprezentant niemieckiego Amazonu podczas rozmowy z klientem poprzez czat obsługi klienta podał również tą samą datę co Thiago Diniz.

Perspektywa rozgrywki w Los Santos przy jeszcze piękniejszej i płynniejszej rozgrywce jest kusząca, ale niestety musimy trochę na nią poczekać mając cały czas nadzieje, że marcowa data premiery jest realna.

Źródło:pcgamer.com
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?