GTA Polish Mods
San Andreas na smartphony
Po wydaniu mobilnych wersji GTA III i Vice City przyszedł czas na San Andreas- odsłonę, która przez wielu fanów do dziś jest nazywana najlepszą grą na PC i PS2.
Nowa odsłona San Andreas przeniesie nas znów do lat '90 i da nam ponowną możliwość spotkania się z CJ i jego gangiem. San Andreas w wersji mobilnej ma przynieść także kilka usprawnień rozgrywki i grafiki. Przede wszystkim pojawią się zupełnie nowe przyciski dotykowe, które będziemy mogli w każdym momencie schować i pokazać gdy będą nam tylko potrzebne. Ta mobilna część GTA dostanie również pełne wsparcie dla kontrolerów.San Andreas Mobile będzie przeznaczona na wybrane urządzenia z systemami iOS, Android, Amazon kindle oraz Windows Phone.

R* zapowiada nowe informacje w przeciągu najbliższych tygodni.


Źródło: rockstargames.com
Nowości w Downloadzie!
Po przerwie w dodawaniu polskich modów jest się z czego cieszyć. Zapraszam do przeglądu nowych, polskich modyfikacji do GTA.

Do GTA IV zostały dodane:

Mercedes Sprinter skin polskiego pogotowia
Paczka skinów wykonana przez Simon1790, które oparł o model Forda Transita w wykonaniu ericjames2011 i kinsta100. Skiny są świetnie wykonane. Paczka zawiera m.in:

... a także dwa wozy policyjne, karetkę i pogotowie energetyczne.

Skiny polskich wozów policyjnych
To kolejna paczka w wykonaniu Simon1790, ale tym razem są to wyłącznie wozy policyjne. Modele aut wykonali: britishpolicemod, 0005, Cj24, Break.


Polska Straż Pożarna
Skiny Simon1790 objęły także polską Straż Pożarną. Modele samochodów użyczyli mu ericjames2011, kinsta100.


Opel Vectra polskiej policji
Następny skin polskiego radiowozu w wykonaniu simon1790. Za model odpowiedzialny jest: britishpolicemods.Do GTA San Andreas dodaliśmy:

Fiat 126p Hard Tuning
Model stungowanego Fiata 126p wykonany przez Dj_Wichur, a prze konwertowanego do San Andreas przez: Nikola Crncevic


Polski Fiat 126p
Model klasycznego Fiata 126p w wykonaniu Wichura, a edytował go Jabłecznik.


Autosan H10-11.11B
Polski autobus od SlimShady.


Mercedes Sprinter polski ambulans
Ambulans polskiego pogotowia od: GTAModsPL.


Polscy policjanci
Podmienia 3 modele policjantów z Los Santos, Las Venturas i San Fierro na tych spotykanych w Polsce. Mod został popełniony przez Tarantinio & Clover.Dodane zostały również dwa sklepy: Plus w wykonaniu: Damian13 i Żabka od Soulfly, a także Metro wykonane przez Ziomo_105. Dostępne u nas są od teraz Polskie sygnały kogutów dzięki: Tarantinio & Clover. Można też pobrać mod Polskie graffiti od bart7719, który jak sama nazwa wskazuje dodaje graffiti o polskiej tematyce.

Do GTA Vice City dodaliśmy:

Fiat 126p Hard Tuning
Jest to ten sam tuningowany Maluch co do San Andreas, a więc twórca modelu to Dj_Wichur.


FSD Nysa 522
Jest to jedyna Nysa 522 do Vice City, która wymodelował i prze konwertował Jamsza, Polecam przetestować ten mod.


URSUS 902
To także prawdziwy unikat, który również wykonał Jamsza.


Do GTA III zostały dodane:

FSD Nysa 522
To ta sama Nyska co do Vice City. Autor to oczywiście Jamsza, To jedyna taka Nyska do GTA III.


URSUS 902
Pierwszy ciągnik rolniczy do GTA! Całkiem dobrze wykonany model jak na 2004 rok. Autorem modelu jest Jamsza.


Do Trójki trafił również: Billboard Biedronki wykonany przez mindaz86.


Te wszystkie mody są oczywiście dostępne w naszym downloadzie. Zapraszam do pobierania i życzę miłej rozgrywki z dostępnymi modami w naszym portalu :)!
GTA Big Day 0.2

Jeszcze przed GTA V do sieci trafiła druga wersja modu o nazwie GTA Big Day. Jest to mod typu total conversions dla Vice City, który podmienia całą mapę, większość aut, wszystkie bronie, a także własny kod gry.
W drugiej odsłonie modu spotykamy bardziej rozbudowane miasto do którego dodano wiadukty, mosty oraz poprawiono ulice. Dodano nowe skrypty, 10 porozrzucanych paczek, a także posiadłość która możemy kupić.

Deweloperami modu jest Grupa Centralna, a dowodzą nią Deejay Zbocur oraz Diwon.

Zachęcam do pobrania modu z naszego Downloadu i jego przetestowania.
GTA V wydane!
Kolejna część GTA ma swoją premierę. Jest to już jedenasta odsłona serii i druga jeśli chodzi o uniwersum HD.


Nikomu kto śledził ostatnie newsy dotyczące gier nie trzeba przedstawiać tej gry. GTA V przynosi do całej serii wiele nowości (m.in: fabuła i rozgrywka oparta na 3 głównych bohaterach, ogromne Los Santos, dodatkowe sprawności protagonistów, zwierzęta) i zmian rzeczy, które już spotkaliśmy w poprzednich częściach (np: nowy model jazdy, zniszczeń czy strzelania, poprawiona grafika), a to tylko ułamek tego co oferuje nam do poznania nowe GTA V.Najnowsza cześć doczekała się już także recenzji. Zobaczcie jak oceniają tą grę zagraniczne serwisy:

IGN 10/10

Guardian 5/5

EDGE 10/10

CVG 10/10

Gamespot 9/10


Ja jednak życzę wszystkim okazji do wyrobienia sobie własnej opinii podczas własnoręcznej rozgrywki, a także by nowe GTA przypadło wam do gustu zapewniając ciekawą i miłą rozgrywkę na zbliżające się jesienne i zimowe wieczory.
Kolejny trailer GTA V!
Rockstar Zapowiada kolejny trailer GTA V!
R* zaskoczył nas i zapowiedział kolejny trailer z GTA V na ten czwartek czyli 29.08.2013 będziemy się raczyć najnowszym podglądem z gry Grand Theft Auto V.Przy okazji wrzucam do waszego podglądu kilka nowych zrzutów:
Źródło: RockstarGames Newsire.
Oficjalny Film Z Rozgrywki w Grand Theft Auto Online
Oficjalna strona o Grand Theft Auto V
Oficjalna strona o Grand Theft Auto V została w końcu zaktualizowana, a w nowej odświeżonej wersji portalu Rockstar Games przygotowało nam przewodnik po Los Santos i Blaine Country.
Szybkie samochody na wyciągnięcie ręki: Jeżeli jesteś gotowy uderzyć na autostradę w wypasionym wozie lub ujeżdżać muldy piachu w Blaine County, unikaj bezczelnych sprzedawców samochodów i wybierz samochód z szerokiej gamy pojazdów online.
Prosperująca ekonomia i handel: Każdego dnia giełda przyciąga milionerów, którzy wiedzą jak działa rynek. Zainwestuj swoje zyski w ciągle zmieniającym się rynku nieruchomości. By coś osiągnąć w tym mieście musisz kupić budynek.
Tania opieka medyczna: Dzięki najnowszemu ustawodawstwu ośrodki medyczne dzięki pieniądzom podatników w mgnieniu oka doprowadzą ciebie do stanu używalności. Od najmniejszego zadrapania aż po rany postrzałowe. Nie ma to znaczenia.
Zakłady tuningujące pojazdy: Mieszkańcy Los Santos są bardzo dumni ze swoich samochodów i spędzają w nich większość dnia. Kiedy będziesz gotowy odpicować brykę, odwiedź Zakłady LS. Neony to dopiero początek.
Zakupy i moda: Turyści przybywają z każdej strony świata, by doświadczyć zakupów w Los Santos. Począwszy od wysokiej klasy ubrań dla śmietanki miasta mieszkającej w Rockford Hills, a kończąc na hipsterskich ciuchach dla zaniedbanych narkomanów. Wybór jest ogromny, a sklepy czekają na ciebie.
Luksusowy transport powietrzny: Szeroka gama samolotów czeka, by zabrać ciebie na pokład i dostarczyć wszystkiego, co potrzebujesz. Zaloguj się na ElitasTravel.com i wykup luksusowy lot czarterem linii Luxor lub Shamal lub spraw sobie helikopter.
Możesz zaufać władzy: Do Los Santos dotrzesz akurat na wybory burmistrza. Sue Murry prowadzi polityczną kampanię przeciwko konserwatyście znanym z ekranów telewizorów, Jockowi Cranley’owi.
Plaże i sporty wodne: Nasze obszary nadbrzeżne, piękne jeziora oraz rzeki są spełnieniem marzeń dla tych, którzy są żądni podwodnej przygody.
Ogromne przestrzenie: Myśliwi i poszukiwacze przygód mogą sprawdzić swoje możliwości na terenie Blaine County. Weź strzelbę i zapoluj na zwierzynę, wspinaj się po górach pięknego łańcucha Mount Chilliad lub wynajmij samolot, by skoczyć z niego.
Przyjaźni sąsiedzi: Ulice pełne są ludzi, którzy odznaczają się między sobą niemal wszystkim, np. ubraniami. Zatrzymaj się i zagadaj do członka Programu Epsilon, by ciebie oświecił bądź zmierzaj ku Blaine County, gdzie ktoś zawsze wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.


Oczywistą sprawą przy takim wydarzeniu jest pojawienie się nowych screenów:
Miłą ciekawostką jest także pojawienie się śniegu:


Zapraszam także do rozwinięcia newsa gdzie umieściłem kilka ciekawych spotów reklamowych z Los Santos!


Źródła: RockstarGames Newsire, Grand Theft Auto V i Świat GTA.
Gameplay z GTA Online już w ten czwartek!


Już 15 sierpnia zobaczymy podgląd z rozgrywki z całkiem nowego multiplayera, który zostanie zaimplementowany w GTA V!
Specjalnie na tą okazje Rockstar Games utworzył nową podstronę GTAOnline , która uaktywni się dopiero w czasie udostępnienia gameplaya.
"Szybkie życie"
Oto kilka nowych screenów zatytułowanych oryginalnie "The fast life" przedstawiają one Los Santos oraz jego okolice, a także głównych protagonistów.
Rockstar Games zapowiada także nowe ciekawostki w drugim miesiącu lata, a w tym oficjalna prezentacja GTA Online!