GTA Polish Mods
14 nowych screenów GTA V
Gameplay GTA V
Oficjalny gamaplay już teraz!


Szabla szlachecka i fala Polonezów
3 dni temu do downloadu GTA IV trafiła dość niespotykana modyfikacja. Chodzi tutaj o Polską szablę, którą posługiwali się m.in. Sarmaci w I Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Model jest świetnie wykonany i dobrze dopasowany do ręki Niko. Autorem tej jakże polskiej modyfikacji jest Deejay Zbocur aka Tomczi1811.Dziś zaś nastąpiła prawdziwa fala Polonezów z serii Daewoo-FSO, którą realizowali Lazlow555 i darewnoo. Do naszego DL wpadło 5 nowych wersji Poloneza: Truck ST 1.9D, Caro Straży Pożarnej, Caro policyjne, prototyp Poloneza Kombi, który został pokazany na targach w Poznaniu w 1998 roku i Polonez Caro Plus w zubożałej wersji nadwozia. Wszystkie Poldki są w niezmiennej, świetnej jakości z elementami losowymi i świetnie dobranymi kolorami z palet Daewoo-FSO.

Te Polonezy to najprawdopodobniej koniec Polonezów od Lazlow555 i darewnoo więc z tego miejsca chciałbym im podziękować za wkład w budowaniu polskiej sceny modyfikacji do GTA.
Zapraszam do downloadu :).
Jutro gameplay z Piątki!
Taką wiadomość zgotował nam dziś Rockstar na swoim newsletterze. Był przy tym niezwykle zwięzły, bo podał tylko jutrzejszą datę i godzinę prezentacji gameplaya czyli 9 lipca 2013 o 16:00.Wy też nie możecie się doczekać?

Źródło: Rockstar Newswire
Kolejne artworki GTA V
Rockstar nie daje nam zapomnieć o swojej najnowszej produkcji i wypuszcza dwa nowe artworki zatytułowane "Przyjaciele" i "Rodzina". Jak można się domyślić grafiki pokazują relacje jakie panują pomiędzy społeczeństwem w nowym świecie GTA.


Artwork "Rodzina" przedstawiający Jimmy'iego i Tracey.


Artwork: "Przyjaciele" ukazującego Lamara.Źródło: Rockstar Newswire
Polonezy i Żuk
Do działu download trafiła kolejna porcja nowości, a mianowicie: FSO Polonez Caro oraz Atu z silniekiem 1.4 GLI 16V również w wersjach ze stylizacją Orciari, a także kolejny Żuk A-07.

Polonezy, które trafiły do San Andreas są niczym innym jak konwertem tych, które w marcu trafiły do GTA IV. Autorem oryginalnego modelu jest Marf, a przerobienia na Caro i dodania ospojlerowania Orciari do obu wersji dokonał Mazur1133, konwert to zasługa Spidermana oraz Conrado967. Wszystkie Polonezy posiadają do wyboru dwie popularne w Caro i Atu wersje alufelg, zostały napisane nowe linijki handlingu oraz kolorów karoserii, a do tego w Caro znajduje się obiekt extra.Żuk A-07, którego dodaję tym razem jest w wykonaniu naszych kolegów po fachu ze wschodu. Newuser pokusił się o wykonanie polskiego dostawczaka i wyszło mu to całkiem dobrze. Żuk występuje w kilku wersjach np: pocztowóz i każda ma własne obiekty ekstra (niestety napisy na Żuku są w języku Rosyjskim). Ma także nowe kolory nadwozia.
Zapraszam do pobierania nowych aut z naszego downloadu.
Nowe screenshoty GTA V
Rockstar, z okazji targów E3 wydał nowe screenshoty.


Do tego polski magazyn o grach CD-Action w swoim czerwcowym numerze zaserwował nam kilka nowości, a w nich m.in.:

"» radio K-Jah powraca;
» wybuchy i płomienie nie są tak ładne jak mogłoby się wydawać;
» autor ma nadzieję, że gra będzie zawierała zaawansowany system destrukcji obiektów."


Źródła: Rockstar Games Newswire i Świat GTA.
BMX, Jelcz i Syrena
Niedawno do downloadau trafiły 3 nowe pojazdy do części San Andreas i IV:

Pierwszym z nich jest Romet BMX do GTA San Andreas autorstwa Lanser975. Model jest świetnie wykonany z dobrymi jakościowo teksturami i 9 dziewięcioma nowymi kolorami.Kolejny to Jelcz 415 wykonany przez Scania^^, którego ciężarówka również trafiła do GTA San Andreas. Jest to ciągnik siodłowy równie dobrego wykonania co poprzedni model.Ostatnim i chyba najbardziej wyczekiwanym pojazdem jest FSO Syrena Sport do GTA IV. To już 3 wersja modelu DrabyPL, który konwertował Mazur1133, ale jednocześnie ta wersja przynosi najwięcej ulepszeń oryginalnego modelu. Na szczególna pochwałę zasługuję wnętrze, które pięknie wygląda w tej wersji Syrenki.Wszystkie modele są już w downloadzie. Zapraszam do ich pobierania, a także do udzielania się na forum.
Trailery "Michael", "Franklin" i "Trevor" z polskim dubbingiem
Trzy ostatnie trailery z GTA V o naszych nowych bohaterach wyszły już jakiś czas, temu. Warto jednak jeszcze raz je obejrzeć i przeanalizować, ale tym razem z pełnym polskim dubbingiem!Polski podkład dźwiękowy zorganizował znany już na naszym portalu Jakub Kiryluk.
Prezentacja GTA V w Moskwie
Na GTAforums zawrzało. Otóż pojawiły się pierwsze podsumowania prezentacji Rockstar Games, która odbyła się w Moskwie. Rosyjskie portale są znane z tego, że dobrze recenzują takie wydarzenia. Niemniej jednak, nasz polski portal - GRYOnline, przygotował polskie podsumowanie prezentacji (na razie jako jedyny). Nie będę dłużej owijał w bawełnę, sami zobaczcie - KLIK!

Poniżej możecie zobaczyc kolejny screenshot, który wyciekł "niewiadomo skąd" :)
Kliknij, aby powiększyć.