GTA Polish Mods
GTA V: Cash and Carry
Dwa kolejne artworki dotyczące GTA V zostały ujawnione przez Rockstar Games. Para nazywana jest "Cash and Carry" i przedstawia Michaela i Franklina uciekających drogą morską i lądową.

Oczywiście 17 Września będziemy mieli do dyspozycji więcej możliwych sposobów poznawania Los Santos i Blaine County.


Cash and Carry: By SeaCash and Carry: By LandŹródło: RockstarGames Newswire
Kolejny Polonez Plus
Dzisiejszego dnia do GTA IV oraz San Andreas pojawiło się kolejne auto ze wciąż rosnącej rodziny Polonezów. Daewoo-FSO Polonez Atu Plus 1.6 GSI, bo o nim mowa, powstał w oparciu o niedawno wydany model Poloneza Caro Plus, którego wykonali Lazlow555 i darewnoo.

Nowym Polonezem Atu + możemy cieszyć się w GTA IV:Oraz GTA San Andreas:


Zapraszam do pobierania Poloneza Atu + z naszego Downloadu oraz do przeglądu prac i oceny modelu w tym temacie.
To już rok!
Równe 24 miesiące temu, 7 kwietnia 2012 roku wystartowała obecna wersja GTA Polish Mods nazywana 2.0. Jestem na prawdę dumny i szczęśliwy, że nasz portal przekroczył już rok istnienia i mam nadzieje, że będzie Was tak samo jak nas- administratorów cieszył jeszcze przez długi czas. Przez ten rok trochę się zmieniło. Głównie jeśli chodzi o zawartość strony. Jedni odchodzili, kolejni przychodzili, ale najważniejsze to, że wciąż nas przybywa.

Z tej okazji przekażę wam garść statystyk naszego portalu.

 • Przez ten rok uzbieraliśmy 100 użytkowników. Setny jest kubalololo.

 • W Download'zie mamy już ponad 100 pozycji do pobrania.

 • Na forum zostało napisane 1515 postów.

 • Zostało napisane 48 newsów.

 • Najpopularniejszą pozycją z pojazdów do GTA:


  • IV jest 1968 Polski Fiat 125p z wynikiem 314 pobrań.

  • San Andreas jest Policja polska z wynikiem 1011 pobrań.

  • Vice City jest FSC STAR 200 z wynikiem 605 pobrań.

  • III jest Autosan H9-21 z wynikiem 208 pobrań.

 • W Marcu odwiedziło nas ponad 8500 internautów.


GTA Polish Mods jak wszystkie inne portale nie wzięło się znikąd. Przedstawię wam pokrótce od czego to tak naprawdę się zaczęło...
Około 2007 roku została założona strona o zacnej nazwie gtamafiamods.ubf.pl przez niejakiego Radosława. Mniej-więcej rok później strona została ponownie założona na hostingu yoyo.pl (wówczas prędkość ich serwerów nie wołała o pomstę) i strona istniała pod adresem gtamafiasite.yoyo.pl. Tutaj na szerszą skalę razem z Maurycym obmyśliliśmy plan tworzenia Polish Mod do GTA. Powstawał Fiat 126p Cabrio Murycego i stronę na początku w miarę dobrze się rozwijała. Później rozwój się zatrzymał i niestety coraz bardziej podupadała. Postanowiłem więc ponownie zmienić adres i pod koniec 2009 roku powstał twór gtapolishmod.vgh.pl. Za tym poszło kilka zmian. Skupiliśmy się głównie na serii GTA i modach dodających polskie akcenty do ów gry. Z tej strony wywodzi się m.in Romet Ogar 205, którego autorem jest Maurycy. Główna modyfikacja jednak nie ruszała z miejsca, brakowało organizacji i porządnej ekipy. Dlatego razem z Maurycym postanowiliśmy ponownie postawić naszą stronę na nowo. Już na serwerze cba.pl, w lipcu 2010 roku zaistniało GTA Polish Mods w wersji 1.0. Wtedy jeszcze z ciemną kolorystyką strony, odbudowaliśmy forum i download. Bytowanie portalu zakłóciła awaria backupu przy próbie zmian z 31 Marca 2012 roku. Tak później przez tydzień została odbudowana obecna wersja strony, aż 7.04.2012 nastąpiło otwarcie GTA Polish Mods 2.0.


W imieniu moim jak i Maurycego, dziękuję za spędzony z nami czas i jednocześnie proszę o dalsze wsparcie dla nas. Jak to uczynić? Rejestrujcie się, zakładajcie nowe tematy, pisząc posty, podsyłając info o ciekawostkach ze świata GTA lub sami je opisując.
Pamiętajcie, że to WY- użytkownicy tworzycie nasz portal!
Oficjlna okładka GTA V
Nowa porcja screenów z GTA V
Po niemalże dwóch miesiącach od ostatniego newsu o GTA V pojawiają się nowe zrzuty ekranu najnowszej odsłony GTA. Nowe screeny zatytułowane "Sunsets, Seas, Skies and So On..." przedstawiają to co w Los Santos najpiękniejsze czyli na przykład: zachody, morza i niebo, a także coś bez czego GTA by nie istniało: pościgi, wybuchy i rozwałki. Jest więc co oglądać :). Poniżej zamieszczam wszystkie 10 screenów które dziś miały swoją premierę.
Prawda, że robią wrażenie? Ze screenów aż kipi ogromnymi przestrzeniami, akcją oraz możliwościami w eksplorowaniu świata.
Do dyskusji o tym urywkach z piątki zapraszam do tego tematu na forum.


Źródło: RockstarGames Newswire
WSK Bąk i Polonez Caro +
Kolejna aktualizacja downloadu. Dziś zostały dodane dwa pojazdy: WSK Bąk do Vice City oraz San Andreas, a także konwert Poloneza Caro Plusa z GTA IV do San Andreas.

Autorem WSK'i jest Edek, który postarał się o dwie wersje tego motocykla do Vice City oraz San Andreas.Polonez o którym była mowa w poprzednim newsie trafił także do San Andreas. Jest to oficjalny konwert tego auta do tej gry z GTA IV.
Po raz kolejny zapraszam do pobierania i życzę miłej rozgrywki :).
Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSI
Rodzina Polonezów w GTA IV staje się coraz większa! Tym razem dołączył do niej bardzo szczegółowy Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSI wykonany przez Lazlow555 na zlecenie darewnoo. Caro Plus zawiera w sobie m.in. dwie wersje felg, elementy losowe oraz specjalny carcols.dat, który idealnie odwzorowuje kolory z gamy Daewoo-FSO.Tym modelem, Lazlow555 razem z darewnoo zapoczątkowali serie Polonezów, które FSO produkowało już pod marką Daewoo-FSO, a co za tym idzie, możemy jeszcze w kwietniu spodziewać się modeli Atu Plus, Kombi czy Truck!
Caro + trafi na dniach także do San Andreas.

Zapraszam do pobrania Poloneza Caro + z naszego Downloadu, a do przeglądu prac i oceny modelu do tego wątku.
FSO Polonez Caro oraz Atu HD do GTA IV
Kolejne świetnej jakości modele, polskich aut, zawitały do downloadu! Mowa tutaj o FSO Polonezach Caro oraz Atu 1.4 GLI 16V, które są w wersjach z oraz bez pakietu stylistycznego Orciari.
Model bazuje na Polonezie Atu Marfa, ale przerobienia na Caro i dodania Orciari jak i wielu innych elementów jakości HD dokonał Mazur1133.
W tym temacie możemy prześledzić i ocenić prace Mazura1133.

Tradycyjnie życzę przedniej zabawy z Polonezami w GTA IV i EFLC!
Nowy Fiat, Żuk i budynki do pobrania
Kolejna aktualizacja zasobów naszego downloadu.

Fiat 126p FL do San Andreas

Autorzy: Model: Wichur, Konwert Edek

Żuk A-1805 do III, Vice City i San Andreas

Autorzy: Model: Maurycy815, Tekstura karetki i jej osprzęt: Conrado967

Polski ceglany komisariat policji do Vice City

Autor: Ocieks

Budynek RMF FM do Vice City

Autor: Ocieks

Życzę miłej gry z nowymi modami :).
Polska wersja językowa GTA V w Warehouse
Po MP3 w oryginalnie polskiej wersji językowej przyszedł czas na GTA V! Od jakiegoś czasu można zamówić sobie piątkę jeszcze przed premierą, ale wielu z nas umknął miły napis "Polish".Wszystkich cieszy, że R* docenia graczy z Polski i dostaniemy profesjonalnie przetłumaczoną grę na nasz ojczysty język. Ta informacja jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę, a do premiery na konsole jeszcze kawał czasu, a już o pecetach nie wspominając.


Źródło: R* Warehouse