GTA Polish Mods
Artwork GTA V: Pest Control
Rockstar pościł do nas oko i wydał Artwork przedstawiający scene z trailera na której mężczyźni najprawdopodobniej napadają na bank pod przykrywką firmy insektobójczej.


(kliknij, aby powiększyć)

Oprócz tego pojawił się napis:

Lots of info coming next month. Get ready.Łatwo można wywnioskować, ze już za kilka dni pojawi się spory napływ informacji na temat nowej odsłony GTA.

źródło:Rockstar Newswire
Co chcielibyście zobaczyć w załogach GTA V?
Rockstar, jak pisze jest zajęty pracami nad GTA V i chcąc skorzystać z okazji pyta nas- czyli potencjalnych użytkowników, jak miałyby wyglądać załogi (crews) w nadchodzącym GTA V.

Developer prosi głównie o pomysły dotyczące zarządzania i rekrutacji załogi, poprawy strony Social Club Crew oraz tabeli wyników, a także opinię co się podoba, a co nie w załogach Max'a Payn'a 3.Swoje sensowne uwagi i pomysły możecie wysyłać pod adres: GTAVCrewFeedback@rockstargames.com (oczywiście po angielsku). Jest spora szansa że to wasza propozycja zostanie wcielona do gry!

Są pogłoski, że skoro R* pyta nas o szczegóły MP to singiel jest już skończony i być może już niedługo pojawią nowe screeny, a może nawet Trailer!

Źródło: Rockstar Games Newswire
GTA V na okładce grudniowego Game Informer
McNamara naczelny redaktor miesięcznika o grach komputerowych i wideo poinformował na swoim Twitterze o tym, że na grudniowej okładce ów magazynu ma się pojawić GTA V. Co za tym idzie już za około półtorej miesiąca może spodziewać nowych wieści dotyczących GTA V! To wspaniała wiadomość, bo na reszcie pojawią się dokładne opisy protagonisty, miasta, ogólnego zarysu fabuły i wielu innych, a także nowe screeny, a może nawet filmiki.

  • Matt Bertz,

  • Matt Helgeson,

  • Andy McNamara,


To lista wybrańców, którzy zapewne już grają w Grand Theft Auto V w Nowojorskiej siedzibie Rockstar Games.Teraz pozostało nam już tylko czekać i oczekiwać na ewentualne wycieki ze strony R* oraz oczywiście na grudniowy numer Game Informera.

źródło: Game Informer
2000 Daewoo Lublin 3
W Download GTA IV pojawił się nowy plik. Daewoo Lublin 3!Autorem tego modelu jest Lazlow555.


Update: 1.09.2012
Wspomniany wcześniej Lublin 3 pojawił się także w San Andreas za sprawą użytkownika Marko1925.
Świeże screeny z GTA V!
Rockstar Games parę dni temu dawkował nam po kolei kilka screenów z przed premierowego GTA V. Kategorie tych screenów to: transport, wypoczynek oraz biznes.


Transport
Wypoczynek
Biznes

Te wszystkie screeny dają już jako taki obraz gry. Jednak mogą być także zwiastunem czegoś większego. Nowego traileru? Wydania gry? O wszystkim tym możemy podyskutować w tym temacie.
Konwert Komara 2350 do San Andreas
Kolejny Komarek do pobrania w download. Tym razem Komar autorstwa Macieja Sobola dzięki konwersji SpiderMana trafił do San Andreas.Nie pozostaje nic tylko pobierać i cieszyć się nowym Rometem w GTA San Andreas.
Motorower Romet Komar HD 2012 dla GTA:IV
Tego dnia trafił do Download świetnej jakości motorowej Komar do GTA IV.

Oto screeny:Model ten jest gruntowną przeróbką mojego komarka zrobionego pod gta vice city w 2009 roku i wydanego pod nazwą "Santa Claus Pack",
od tamtej pory został on pobrany kilka tysięcy razy, za każde pobranie bardzo dziękuję!

Autor: Deejay Zbocur aka Tomczi1811
FSC Żuk A-07
Od kilku miesięcy trwały prace nad FSC Żuk A-07 do poszczególnych wersji GTA.

I oto stało się! Żuk został wydany i udostępniony publicznie. Swoim
Żukiem możemy się cieszyć w:

GTA IV


GTA San Andreas


GTA Vice City


GTA III


Autorem modelu Żuka jest Maurycy815, a konwert zawdzięczamy użytkownikowi Spiderman. Poprawki [spec] Baton12.

Na forum jest specjalny temat przeznaczony Żukowi w którym można się wypowiedzieć się na jego temat.
Aktualizacja Download
Dziś nastąpiła spora zmiana w Download. Przeniosłem wszystkie pliki z serwisu 4shared.com na FTP strony. Co to oznacza? Każdy, kto kliknie Pobierz na stronie nie będzie odsyłany do następnej, ale pojawi mu się okienko pobierania. Bardzo to usprawni działanie strony.

Pojawiły się także pierwsze nowości:

Do GTA IV
FSO FIAT 125P 1983

Autor: Kura

PM 98 Glaberyt by FB Radom

Autor: Tomczi1811

Do GTA San Andreas
FSO Polonez 1500


FSO Polonez Caro
(dwie wersje)

Autor: Marf

Do GTA Vice City
Mega Kitchen Tool pack

Autor: Tomczi1811
Nowa wersja forum
Drodzy użytkownicy!
W wyniku awarii portal GTA Polish Mods przestała istnieć na 10 dni po czym znów wracamy z nowym odświeżonym wyglądem. Konta użytkowników jak i tematy na forum niestety przepadły bezpowrotnie. Jednak zachęcamy do ponownego zakładania kont i pisania nowych wątków. Mam nadzieje że nowa odsłona strony przypadnie wam do gustu i będzie wam umilać czas.

Długich chwil spędzonych na forum życzą admini: Konrad i Maurycy.